Děti

Pobyt v okolí Obertraunu si s Vámi mohou, celoročně, aktivně užít i Vaše děti, Všichni to známe, jak nerady podnikají pěší tůry, a výlety, které nejsou koupací :-) .

Naplánujeme Vám zábavný program, pro celou rodinu, zaškolíme na feraty a vybereme Vám ty nejlehčí, pro Vaše děti. Lezení mělo zatím vždycky úspěch, a stmelilo celou rodinu, nejedna maminka při pohledu na odvážné dítko, zapoměla na vlastní strach.

Cyklistika, pokud se vybere vhodný terén, je to také sport pro celou rodinu, vybereme trasu společně, případně pomůžeme s přepravou přes největší kopec. Zkrátit výlet se pak dá vždycky vlakem, nebo lodí.

Sportovní lezení  v  malé hale v Bad Ischlu.  Výstroj Vám zapůjčíme.

V zimě, najdete pro děti vzdycky snadný, dobře upravený svah, a na Krippensteinu, také hodně prázdnou sjezdovku. Rodinné skipasy jsou samožřejmostí. Lyžování si užijete.

Na Velikonoce u nás vynecháváme pomlázky, ale za to schováme na zahradě spousty čokoládových vajíček, které pak děti společně hledají.

Na Halloween jsme tu společně, vyřezáváme dýně, a rodiče i děti, se zůčastní nočního pochodu s vyhledáváním pokladu.

Pro otrlé děti a rodiče doporučuji naplánovat navštěvu čertovského reje, ve Schladmingu, každý rok,  o posledním víkendu v listopadu.

 

Ideální je spojit party dohromady, ve skupině se lépe pobavíte. Ráda Vám pomůžu i osobně, dle mých možností.