Apartmán Obertraun

CHATA OBERTRAUN

Nová chata v Obertraunu, ubytování pro 8-10 osob za 268 Euro na den, plus úklidový poplatek 70 Euro, plus poplatek pro obci 2,5 Euro/den. Ceny pro menší skupinu nabídnu individuálně

V domě jsou 3 samostatné ložnice /2+2+4/  a dvě obytné kuchyňky, 3x WC, 2x koupelna, TV, Wifi, v kuchyni malá myčka, mikro, trouba. Využít můžete zahradu, s posezením, malý gril.

Pro děti je venku trampolína. Kola schováte do stodůlky. Dům je asi 20min pěšky, od jezera, a 5 minut od řeky, kde je také fajn koupání, stojí v té nejklidnější části Obertraunu, a s ohledem na okolní obyvatele, není úplně vhodný pro pořádání velkých párty.

Pro rezervaci prosím pište email na info@alpen-aktiv.cz

APARTMÁNY

Apartmán v podkroví 2+1  má dvě samostatné  ložnice, /postele 180cm + patrová/, vybavenou kuchyňku, posezeni s TV, výkonnou Wifi. Samostatnou koupelnu s WC, druhé WC. V přízemí je místo pro boty/lyžáky, a společná předsíň. Kola a lyže můžete uložit vedle domu ve stodůlce. K bytu patří dvě parkovací místa.

Cena  je závislá na počtu osob. Ubytovat lze 4 až 6 osob. K celkové ceně za pobyt se přičítá ještě jednorázový poplatek 40 Euro a obecní poplatek 2,50 Eura na osobu a den, starší 15cti let.

4 osoby …..              128,-  Euro/noc

5 osoby …..              140,- Euro/noc

6 osoby ….               155,- Euro/noc

____________________________________________________________________________________

Apartmán v přízemí 1+1 má jednu samostatnou ložnici s dvojlůžkem /160cm/ a samostatnou kuchyni s přistýlkou pro dvě osoby. Koupelnu, WC, TV, Wifi. Z kuchyně je možné vyjít rovnou na terasu v zahradě.

2 osoby ……            100 Euro/noc

4 osoby …….           120 Euro/noc

plus poplatek obci 2,5 na os/den, a úklidový poplatek 30 Euro

Upozornění: cenu si prosím nechejte nabídnout emailem aktuálně, může to být více, nebo i méně, záleží na ročním období nebo délce pobytu. Odpověď dostanete okamžitě. Dům je nový, ale je to dřevostavba! Pro pobyt s domácími mazlíčky není ubytování vhodné.

KONTAKT

Alpen-aktiv
info@alpen-aktiv.cz
+420 607 618 556
www.alpen-aktiv.cz