Apartmán Obertraun

Ubytování v nové chatě v Obertraunu, pro 6-8 osob .

V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice /2+4/  obytná kuchyňka /2/, 2x WC, koupelna, TV, Wifi, v kuchyni malá myčka, mikro, trouba. Využít můžete zahradu, s posezením.

Kola schováte do stodůlky. Dům je asi 20min pěšky, od jezera, a 5 minut od řeky, kde je také fajn koupání, stojí v té nejklidnější části Obertraunu, a s ohledem na okolní obyvatele, není úplně vhodný pro pořádání velkých párty.

Pro rezervaci prosím pište email na info@alpen-aktiv.cz

APARTMÁN

Apartmán 2+1  má dvě samostatné  ložnice, /postele 180cm + patrová/, vybavenou kuchyňku, posezeni s TV, výkonnou Wifi. Samostatnou koupelnu s WC, druhé WC. V přízemí je místo pro boty/lyžáky, a společná předsíň. Kola a lyže můžete uložit vedle domu ve stodůlce. K bytu patří dvě parkovací místa.

Cena  je závislá na počtu osob. Ubytovat lze 4 až 6 osob. K celkové ceně za pobyt se přičítá ještě jednorázový poplatek 40 Euro a obecní poplatek 3,00 Eura na osobu a den, starší 15cti let.

4 osoby …..            146,-  Euro/noc

5 osob …..              160,- Euro/noc

6 osob ….               174,- Euro/noc

____________________________________________________________________________________

Upozornění: cenu si prosím nechejte nabídnout emailem aktuálně, může to být více, nebo i méně, záleží na ročním období nebo délce pobytu. Odpověď dostanete okamžitě. Pro pobyt s domácími mazlíčky není ubytování vhodné.

KONTAKT

Alpen-aktiv
info@alpen-aktiv.cz
+420 607 618 556
www.alpen-aktiv.cz